Román nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos rendelések rögzítése.
  • Panaszok, kérdések kezelése telefonon és e-mailben.
  • Kérdések megválaszolása, közösségi oldalakon érkező kommentek moderálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség.
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban.
  • Talpraesett magatartás, önálló problémamegoldó képesség.
  • Anyanyelvi szintű román nyelvtudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Cseh, lengyel, angol, német, horvát nyelvek valamelyikének ismerete.
  • Érdeklődés a szórakoztató elektronikai, kerti, műszaki, háztartási termékek, vagy kütyük iránt.
  • Tapasztalat más webáruháznál, vagy ügyfélszolgálati munkakörben.

Amit kínálunk:

  • Kellemes baráti, fiatalos légkör.
  • Célok teljesülése esetén havi és év végi extra juttatások.
  • Bruttó havi alapbér: 285.720 Ft
  • Elérhető havi bruttó bónusz: 45.113 Ft

Szükséges végzettség:

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő.

Havi bruttó fizetési keret:

Egyéb juttatások:

  • Célok teljesülése esetén havi és éves bónusz.

Munkavégzés helye:

  • 9700 Szombathely, Puskás Tivadar utca 3-5/J.

Az alábbi űrlap kitöltésével és elküldésével tudsz jelentkezni a meghirdetett állásra!

Amennyiben alkalmasnak találunk téged a pozícióra, úgy fel fogunk keresni a lent megadott elérhetőségeid egyikén.

A csillaggal (*) jelölt kérdések esetén a válasz megadása kötelező.

Vezetéknév *
Keresztnév *
Email cím *
Telefonszám *
Miért lennél Te a legalkalmasabb erre a pozícióra?
Önéletrajz feltöltése *
Egyéb dokumentum feltöltése